KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388309
nr 1738 8309
Lennart Börje Vestberg
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Lennart Börje Vestberg (f. 1934), Signerad, Stockholms skärgård. Olja på duk, 70x40 cm, yttermått inklusive ram: 77x47 cm
Lennart Börje Vestberg, svensk målare född i Styrnäs, Ådalen 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:38:35
10/11 18:10:05
Lennart Börje Vestberg
Läs mer om Lennart Börje Vestberg